Робот-щит


Однією з найбільш стратегічних і тактичних переваг у роботі поліції та служб екстреного реагування є броньований робот-щит. Міцні широкі гумові гусениці, обладунки щита, виготовлені з арматурних з'єднань, всі ці якості забезпечують стіну для 3-6 повністю одягнених офіцерів поліції. Робот-щит оснащений місцем для встановлення та блокування пістолета. Куленепробивні щілини оглядового скла та відеокамера з трансляцією відеосигналу до оператора обладнання розташовуються в передній частині платформи. Робот-щит також одна із перших роботизованих пристроїв, який розроблений спеціально для поставлених цілей балістичних щитів, тобто. для порятунку життя людей, які зазнали небезпеки.

Поліція може застосовувати броньованих роботів як щит, щоб розташовуватися на відстані, найбільш наближеній до вогнища подій, що розгорнулися, наприклад, під час передачі заручників або у разі, якщо підозрюваний забарикадувався всередині структури. Роботу з дистанційним керуванням можна використовувати як безпечний спосіб наблизитися до забарикадованої людини, яка представляє загрозу, а також забрати пораненої за допомогою нош, які, як єдине ціле вбудовані в роботі, винести потерпілого з небезпечної зони.

Робот також може використовуватись у роботі правоохоронних органів, щоб знаходити та знешкоджувати вибухові пристрої. Камера робота, яка використовується для спостереження, здатна працювати у повній темряві.

Поліція може використовувати роботів як зброю візуального тиску, піднявши поліцейські щити перед вікнами будинків та для захисту співробітників від пострілів, випущених зсередини будинку.

Співробітники правоохоронних органів, покликані для вирішення будь-якої надзвичайної ситуації, завжди мають бути готовими до найгіршого сценарію. Будь то справа зі звільнення заручників, сцена бунту, і т. д. У таких надзвичайних ситуаціях, де існує загроза життю, контингент, задіяний в операціях, безсумнівно має право на оборонне обладнання, в якому Робот-щит має вирішальне значення.